Máš účet a chceš se přihlásit?

Děkujeme za vaší účast na podzimních přednáškách!

V listopadu jsme ve spolupráci s Martinem Zikmundem (terapeut a průvodce lidí klíčovými změnami) uskutečnili sérii přednášek na téma: Existenciální krize. Společně jsme se vydali do Hradce Králové, Brna a do dvou pražských prostor.

Když jsme se s Martinem Zikmundem v září domlouvali na spolupráci, přemýšleli jsme, jaké téma by bylo vhodné otevřít právě ke konci roku. Vzhledem ke různým statistikám, Martin navrhl právě téma osobní krize. Přednáškové sály zaplnili především lidé ve věkovém rozmezí od 18 do 35 let. V menším zastoupením se pak publikum skládalo z věkové kategorie 40 – 55 let.

Veškeré materiály a články k tématu si můžete přečíst na webu www.jecasnazmenu.cz.

Ještě jeden termín!

Pokud jste se na přednášku nedostali a měli byste zájem si ji poslechnout, můžete se ještě zúčastnit dalšího termínu, 28. listopadu, v prostoru na pražském Žižkově s názvem Prostor39, kde Martin přednášel již v polovině měsíce a pro enormní zájem právě v tomto sále, jsme se rozhodli přednášku zopakovat.

Co připravujeme v roce 2020?

S radostí vám oznamujeme další plánovanou přednášku. Kolem února připravujeme tour přednášek s názvem „Od nevědomí k sebevědomí“. Téma jsme pro začátek roku vybrali právě proto, že spousta z nás má dostatek motivace pro nové začátky. Sebevědomí je nedílnou součástí odhodlání ke změně a především k vytrvání a práci na nových přístupech a transformaci z toho, s čím nejsme ok, na pocity, se kterými se chceme, prostřednictvím změny, dlouhodobě propojit.

Pokud byste měli tip na prostor nebo sál ve vašem městě, dejte nám vědět na email info@projektnae.cz nebo nám napište do directu na našem Instagramu.

Děkujeme vám za přízeň a budeme se těšit na další setkání ve veřejném prostoru!

Markéta Mandová, zakladatelka NAE

Zajímá tě nae? Odebírej náš feed a objev toho více