Máš účet a chceš se přihlásit?

Další přednášky jsou na cestě!

Ve spolupráci s psychoterapeutem a školitelem Martinem Zikmundem vám představujeme další sérii přednášek, které se odehrají v první polovině února 2020 na více místech ČR.

Praha 2x ― Hradec Králové ― Liberec

Tahle 3 města jsme vybrali pro únorovou tour s přednáškou s názvem „Od nevědomí k sebevědomí“. Martin Zikmund už nám zaslal, o čem celé téma bude a na co se můžete těšit.

O přednášce

„Být sám sebou ve světě, který se neustále snaží učinit Tě někým jiným, je ten největší úspěch,“ říkával americký básník a filosof Ralph Waldo Emerson už v roce 1882. No a v dnešním světě je to ještě mnohem těžší, protože onen svět kolem nás je díky médiím, sociálním sítím a internetu ještě mnohem blíž. Někdy i blíž než bychom sami chtěli. Proč je ale tak těžké být sami sebou? Jakou roli v tom hraje třeba naše dětství, šikana, sourozenci a bolestivé prožitky, z nichž jsme mnoho z nich už dávno vytěsnili? Jakou roli v tom hrají třeba základní neurochemické procesy, které se nás snaží udržet ve skupině dalších lidí. A kde vlastně vzít onen zdroj vnitřní stability a energie, či chcete-li „ty koule“, na to být sami sebou? O tom všem bude naše přednáška.“

Vstupenky budou k dispozici přibližně od poloviny ledna. Informovat vás budeme prostřednictvím sociálních sítí.

Těšíme se na další inspirativní setkání s vámi!

Zajímá tě nae? Odebírej náš feed a objev toho více