Kalendář

Přednáška: Od nevědomí k sebevědomí

přednášející: Martin Zikmund, terapeut, školitel a průvodce lidí klíčovými změnami


Přednáška: Když přijde existenciální krize

přednášející: Martin Zikmund, terapeut, školitel a průvodce lidí klíčovými změnami


Níže naleznete odkazy na organizace a webové platformy, které pořádají přednášky, semináře a další akce.

Městská knihovna v Praze

knihovna_praha
Kliknutím zobrazíte kalendář organizace

Knihovna hlavního města četně pořádá přednášky a semináře, pouští filmy a dokumenty pro veřejnost. Ceny vstupů se pohybují od 40,- Kč za účast. Přednášky se často zaměřují na psychický rozvoj jedince a snaží se informovat o důležitých a aktuálních tématech společnosti. Eventy městské knihovny jsou skvělým programem s psychologickou tématikou za přístupné ceny. Rád zde přednáší i Radkin Honzák, který se řadí mezi přední české psychiatry a publicisty. Jeho přednášky jsou velmi brzy vyprodané.


PsyHub

psyhub_kalendar
Kliknutím zobrazíte kalendář organizace

Platforma, která vytvořila úspěšný online kalendář přednášek a seminářů z celé ČR, které se zabývají psychologickou tématikou. Vše je určeno široké veřejnosti i odborníkům ze studia a praxe. Naleznete zde události odborného charakteru a současně můžete zajít i na filozofické eventy o známých i méně známých osobnostech a jejich myšlenkách o životě.


Psychiatrická léčebna Bohnice

lecebna_bohnice
Kliknutím zobrazíte kalendář instituce

Psychiatrická léčebna v Bohnicích s energickým vedením MUDr. Karla Nešpora pravidelně pořádá přednášky pro veřejnost. Většinou informují o fungování mozku z lékařského hlediska, vzdělává rodinné příslušníky ohledně psychických nemocí a závislostí pacientů. Veškeré přednášky jsou určené také pro odborníky a vstup je volný.


Portál psychologie

psychologie_obrazek
Kliknutím zobrazíte kalendář portálu

Na webu psychologie.cz naleznete především časově náročnější akce, které probíhají v rámci několika dnů, ovšem jsou tu i ty krátkodobé. Kapacity jsou v nižších řádech desítek, čili jsou i méně dostupné. Psychologie.cz sdružuje velký počet odborníků z ČR i Slovenska, kteří zde mimo jiné i publikují své články.


Flowee

flow_obrazek
Kliknutím zobrazíte kalendář organizace

Platforma, která se označuje jako “médium nového světa”, pořádá tématicky zaměřené konference jako byla například událost “Dítě v síti”, která se věnovala tématu společnosti a jejího působení v digitálním světě. Před touto konferencí vytvořila projekt #denoffline, který podpořila široká řada známých a vlivných osobností.


TEDx Česká republika

Kliknutím zobrazíte kalendář organizace

TEDx je mezinárodní hnutí, které otevírá myšlení, propojuje světy, sdílí podnětné nápady a příběhy. Jedná se o neziskovou organizaci, která funguje od roku 1984. Své přednášky a vystoupení z eventů publikuje volně na YouTube a nabízí témata ze všech možných oborů. Velkou základnu témat tvoří i psychologická témata a osobnostní rozvoj, motivace a vzdělávání. Některá zahraniční videa se dají shlédnout i s českými titulky.

Veškeré eventy pořádané na území České Republiky můžete najít na portále goout.net.