Markéta Bartecká
#novinky a akce #kalendář

Co—working | spolu—práce

Coworking znamená doslova 'spolu — práce'. Jedná se o poměrně mladý termín, který pomohl vytvořit sdílené prostory pro freelancery (lidé 'na volné noze') a pro všechny, kteří hledají finančně i lokačně dostupné místo pro svou práci s vysokorychlostním internetovým připojením. V jeho prostorách si můžete pronajmout židli, stůl nebo místnost a to třeba jen na jeden den, měsíc, nebo i déle.

Podnikatelský boom

Jedno z prvních center pro malé a začínající podnikatele vzniklo v San Franciscu v roce 2005. V naší republice je jich dnes více než stovka, po celém světě několik tisíc a současně má tendenci růst. Organizace, které tyto služby nabízejí, mají jednu zásadní přidanou hodnotu. 

Coworkingové setkávání lidem umožňuje navázat kontakty, tvořit mezilidské vztahy a pro mnohé začátečníky se sdílené prostory mohou stát zdrojem inspirace, znalostí a podpory.

Den otevřených dveřích | celá ČR

Portál 'Na volné noze' a provozovatelé center vám chtějí umožnit nahlédnout do sdílených kanceláří. Můžete se seznámit s jejich zákazníky, zeptat se na možnosti pronájmu a především načerpat pracovní a týmovou atmosféru, kterou jsou prostory prostoupeny.

Kdy: 31. 5. 2019 | od 9.00 — 15.00 hodin

Kde: celá ČR (výpis jednotlivých míst v odkaze níže)

Vstupné zdarma

www.navolnenoze.cz